Aşk testi
 

AŞK TESTİ!


Kalpİlk görüşte aşık olan tiplerden misin? Gerçek aşka inanır mısın?Öyleyse aşağıdaki testi yapmaya başla.Kalp

 

 

KalpAşk...Aşk...Aşk!Kalp


Selam! Küçük hızlı bir bakış, dostça bir gülümseme bazen iki kişi arasında ani olarak gelişen şeylerdir. Bazılarında ise bunun oluşması biraz zaman alır. Peki sen ilk bakışta aşk olabileceğine inanlardan mısın? Eğer teste doğru cevaplar verirsen bunun cevabını hemen öğrenebilirsin.
1) Dayanamadığın şey:
 
A) Hoş bir gülümseme
B) Keskin bir zeka

2) Bir kişi hayatında en fazla kaç kere gerçek aşka yakalanır?

A) Bir
B) Bir kaç

3) Gerçek bir aşk ile karşılaşma fırsatı :

A) Bir arkadaş sayesinde yakalanır
B) Kalabalık bir ortamda yakalanır

4) Eğer gerçek aşkını bulduğunu düşünüyorsan, onunla ilgili herhangi bir

ikilem duymaya devam eder miydin?

A) Hayır! Eğer ikilem içersinde olunursa, bu gerçek bir aşk değildir zaten
B) Evet! Bu da hayatın bir parçasıdır

5) Aşık olmak ne kadar zaman alır?

A) İlk bakışta aşık olunur
B) Bir kaç ay alabilir

6) Bir anda iki kişiye aşık olunabilinir mi?

A) Aşık olmak mı? Asla !
B) Tabi ne den olmasın? Bu da aşkın bize oynadığı minik bir oyundur.

Şimdi, cevap verdiğin “A” ları say .
A: 5-6 arasında ise,

Wow! Romantik filmlere, hikayelere ve konusu romantizm olan herşeye bayılıyor olmalısın. Birine aşık olman biraz zaman alıyor olabilir: güven zaman ister! İlişkide normalinden daha fazlasını vermeye hazır bir durumdasın ama gerçek aşkını bulduğunda ona çok bağlanıyor herzaman onu görmek istiyorsun. Ne olursa olsun o kadar çok süprizler ile dolusun ki, seninle aşk hiç bir zaman sıkıcı olmaz! Bir karşılığını göremesen de uzun süre aşık kalabiliyorsun. Aşık olduğun zaman bu gerçek anlamda oluyor. Not: bazen, aşık olduğun kişinin senin için değişmesini bekliyosun...
A: 2-4 arasında ise,

Oldukça romantik hatta herkesin olmak isteyeceği kadar romantik birisin. Romantik olmanı gerektirecek her durumda yapılması gereken her şeyi tam yapıyorsun ama senin için romantizm genelde senin içinden geldiği veya sen romantik olduğun için değil, başka birinin zorlaması altında gerçekleşiyor. İlişkilerde ne kadar veriyorsan o kadar da almakdan yana birisin. Aşık olduğun kişiyi koşulsuz sevmelisin ve asla onu değiştirmeye çalışmamalısın!
A: 0-1 arasında ise,

Senin için romantik olmak çok da önemli bir şey değil. Veya böyle düşündüğün zamanlar oluyor. Romantizm hakkında biraz farklı ve özel hislere sahipsin. İlişkide önem verdiğin şeyler başka. Bir ilişki yaşamak için seninle aynı yapıda olan bir kişiye ihtiyacın var. İlişkide kendi özel alanına ihtiyaç duyuyorsun çünkü biraz bencil bir yapıya sahipsin. Çok kolaylıkla aşık olabiliyorsun ama mantıklı ve adil yaklaşımın sayesinde ilişkiyi “sen” idare ediyorsun.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !